Technologie

Používáme nejnovější technologie a postupy


Zubní laboratoř

Součástí Dentálního centra Podkovka je i renomovaná zubní laboratoř Art 42. Najdete ji v přízemí budovy a s nejmodernějšími přístroji a vybavením zde pracují zkušení zubní technici. Úzká spolupráce našich zubních lékařů s laboratoří je klíčová pro úspěšnou a estetickou práci přinášející spokojenost pacientů.

Díky těsné komunikaci a spolupráci v rámci jedné budovy je o pacienta postaráno od výběru barvy až po jemné finesy v glazuře s maximálním komfortem. Všechny naše práce jsou s laboratoří detailně konzultovány a laboratoř konzultuje jednotlivé kroky s námi. Dokážeme tak obratem plnit všechna estetická přání pacientů na místě pro klid a pohodlí pacientů.Zde jen základní postup naší práce s pacientem:

  • vzhledem k vysoce kvalitním materiálům, používaným v naší laboratoři, jsou výrobky na velice vysoké estetické úrovni.

  • výběr barvy, tvaru a vhodného materiálu pro novou náhradu je základem dobře odvedené práce a vede ke spokojenosti našich pacientů. Správný výběr barvy je nejnáročnější část přípravy pro dokonalou estetiku nové náhrady. Naši technici rádi poradí kdy a jak se barvy mohou použít.

  • po dokončení má pacient možnost si náhradu vyzkoušet a prokonzultovat případnou nesrovnalost s technikem, který pak dokončí tuto individualizaci přímo s pacientem.


Mikroskopy Zeiss a Altion

Naši lékaři používají ke své práci špičkové dentální mikroskopy Zeiss a Altion.

S jejich použití dosahujeme maximální přesnosti a preciznosti v ošetření.


NewTom GiANO CBCT

Cone Beam Computed Tomography

Zobrazovací rentgenologické vyšetření, které zachycuje zvolený objem tkání ve všech rovinách a umožňuje tak získat prostorový přehled a diagnostické informace z nich.