...

For technical reasons, our facility is closed on Friday 22.12. On 27-29.12. we operate during limited working hours. We look forward to seeing you.

 • All-round care

  We provide comprehensive dental care including teeth whitening and dental implants. The advantage is our own renowned laboratory. Therefore, you will be perfectly taken care of.

 • Without pain

  Enjoy the friendly and family approach. We perform dental treatments under local anaesthetic that you won't even notice. We will explain the procedure beforehand. Everything will be under control and worry-free.

 • Excellent professionals

  Podkovka employs excellent dentists with many years of experience in the Czech Republic and abroad. We use the latest technologies and procedures, but at the same time we pride ourselves on proven methods.

 • Pleasant environment

  Our modern practice is easily accessible on foot, by public transport and by car. You will find us in a residential area in Podolí near the Pražského povstání metro station. You can take advantage of parking and Wi-Fi connection.

Our services

Implantology

Endodontics

Endodontics

Treatment of children

Dental Hygiene – peri

Prosthetic dentistry

Aesthetic dentistry

Teeth whitening

Our technology

Inhalation anaesthesia

Therapy with the Vector Paro system

Intraoral scanner Trios 5

Dental laboratory Art 42

Zeiss and CJ Optik microscopes

NewTom GiANO CBCT

Contact us

Make an appointment:

Reception: +420 725 094 931

Email: info@podkovka.cz

Na Podkovce 270/4

147 00 Praha 4

Opening hours:

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

8:00 – 20:00

8:00 – 20:00

8:00 – 20:00

8:00 – 20:00

8:00 – 17:00

Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday

8:00 – 20:00
8:00 – 20:00
8:00 – 20:00
8:00 – 20:00
8:00 – 17:00

Our reviews

Vynikající
Na základě 41 hodnocení
Punta Kiki
Punta Kiki
2023-10-17
Na klinice je příjemné prostředí a s recepčními je výborná komunikace. Osobní zkušenost mám s paní MDDr. Nguyenovou, která je opravdu skvělý odborník, dbá na sebemenší detaily, vždy každý zákrok podrobně vysvětlí a je velmi ohleduplná. Jako velký bonus vidím velice milou atmosféru v ordinaci kterou se svojí asistentkou paní Lenkou vytváří. Na návštěvu k nim se těším. Upřímně tuto ordinaci doporučuji.
Dita Pankova
Dita Pankova
2023-07-25
Byla jsme velmi spokojena s profesionálním přístupem a milým zacházením. Pan doktor Špiller vše potřebné vysvětloval a odpovídal na moje případné dotazy tak, abych všemu rozuměla. Teď už se mohu smát a nemusím si zakrývat ústa. Toto zařízení a pana doktora mohu jen doporučit.
Daniel Axman
Daniel Axman
2023-07-20
Musím se přiznat, že jsem měl vždy veliký strach z lékařů, můžu říct, že všechny moje obavy opadly s první návštěvou tohoto centra. Příjemný personál a skvělá práce, není co vytknout.
Miloš Kaucky
Miloš Kaucky
2023-04-14
Dentální centrum Podkovka v Praze navštěvujeme s manželkou a využíváme komplexní dentální péči pravidelně již od roku 2015. S přístupem lékařů, zejména MUDr. Jana Špillera i dalšího personálu jsme oba maximálně spokojeni. Vybavení Podkovky moderními přístroji je na vysoké úrovni. Při mém březnovém ošetření jsem byl také velice potěšen přístupem MDDr. Quynh Giang Nguyenové, jak po stránce odborné, tak i lidské.
Sarsur SDJ
Sarsur SDJ
2023-04-12
Maximálně doporučuji. Po špatných zkušenostech od jiných zubařů, se studem za své zuby a strachem z bolesti jsem se dostala k dr. Těžké. A nemohu si to vynachválit. Na své termíny se těším. Paní doktorka je velmi příjemná, všímavá a šikovná. Se svou sestřičkou jsou sehraný tým a vždy zde panuje skvělá atmosféra. Jsem pacientkou druhým rokem, ani jednou mě tu jakýkoliv zákrok nebolel a poprvé v životě se cítím skvěle, co se mého orálního zdraví týče. Péče běžně probíhá pod mikroskopem. Termíny jsou do dvou - tří týdnů, recepční je vstřícná. Několik dnů před termínem zasílají informační sms pro připomenutí. Platit se dá na recepci kartou.

Email byl odeslán