...

Bělení zubů

Bělení zubů je dnes velmi moderní a žádanou záležitostí. Není divu. O krásný úsměv a bílé zuby je čím dál tím větší zájem. Dnes to již není žádný problém! Cílem bělení je odstranění organických pigmentů z povrchu zubů. To se děje pomocí aktivace peroxidového gelu. Díky působení gelu dojde postupně k rozpuštění nečistot a pigmentů, které jinak ztmavují přirozenou barvu vlastních zubů. Zuby tím tak získají zpět svůj přirozený a bílý vzhled.

Proces bělení zubů je bezpečný a při jeho provádění nedochází k žádnému poškození zubní skloviny ani vlastních zubů. Nedoporučuje se však provádět bělení zubů u těhotných a kojících žen.

Systém Pure Whitening, který nabízíme, má dlouholetou zkušenost s bělením zubů s cílem nabídnout každému možnost dosáhnout excelentních výsledků a rozzářit každý úsměv. Pro nejlepší efekt vybělení doporučujeme systém kombinovaného bělení, které se skládá z domácího a ordinačního bělení.

Klientovi jsou v první návštěvě pomocí otisků zhotoveny individuální silikonové nosiče v zubní laboratoři. V druhé návštěvě si již klient odnese vlastní bělící sadu s nosiči a může začít bělit. Předtím proběhne detailní instruktáž a nácvik použití. Vlastní bělení probíhá doma, kdy si klient aplikuje bělící gel do nosičů, které pak nasadí na zuby a nechá gel působit na zubní sklovinu. Gel je nutno nechat působit minimálně 5 hodin, proto je doporučeno bělit pouze přes noc během spánku. Procedura domácího bělení trvá 14 dní. Po absolvování domácího bělení je v odstupu 1-3 dnů fáze ordinačního bělení. Ordinační bělení trvá přibližně 1,5 hodiny. Bělící gel s vyšší koncentrací je aplikován na zubní sklovinu 3x po dobu 15 minut, dále je pak klient instruován o následnou péči.

Ptáte se proč zvolit Dentální centrum Podkovka? Máme s bělením zubů dlouholeté dobré zkušenosti a zaručíme Vám odborný a spolehlivý lékařský dohled. Naši klienti nelitují ani času ani prostředků, které do bělení zubů investovali.

Chcete se svěřit do rukou profesionálů? Kontaktujte nás a domluvte si úvodní konzultaci s našimi lékaři.